key-2114046_640
100% DROŠA PIEGĀDE

Mūsu iespējas dod mums brīvību izpildīt dažāda lieluma projektu. Sākot no maziem personīgiem projektiem līdz liela mēroga mega celtniecībai.

road-3469810_1280
JŪSU KRAVAS MŪSU BŪTIS

Mēs piedāvājam daudzveidīgu transporta pakalpojumu klāstu, sākot no projekta kravām līdz starptautiskajiem pārvadājumiem, kā arī izplatīšanai un piegādei vietējā tirgū.

truck-3910170_640
25 GADI PAR DARBU

Mūsu ilggadējā profesionālā pieredze palīdz katru dienu atrast vispiemērotākos un rentablākos risinājumus katrā situācijā.

Saņemiet transporta cenu

Aizpildiet veidlapu, lai stundas laikā saņemtu cenu. Mēs aptveram visus iespējamos maršrutus. Mēs garantējam drošu un savlaicīgu preču piegādi vai nu personīgam ceļojumam, vai arī jūsu izstrādājumiem.

Starptautiskie pārvadājumi

Jums nepieciešamais galamērķis

Atbilstoši jūsu vajadzībām mēs organizējam kolektīvu, pilnīgu un daļēju sūtījumu piegādi vietējā un starptautiskā mērogā.

100% garantēta

Mēs stāvam pie sava dienesta

Droša un savlaicīga preču piegāde ir mūsu galvenā problēma. Mēs esam pārliecināti, ka ar vismodernākajiem transportlīdzekļiem ar visaugstākajām modernizētajām automašīnām mēs to varam.

Atbalsts jūsu transportlīdzekļiem

mēs varam apkalpot jūsu mašīnas

Problēmas ar kravas automašīnu, mikroautobusu vai jebkura veida transporta līdzekļiem. Mēs aptveram visu, sākot no pakalpojuma saņemšanas līdz reģistrācijai.

Refrižerātoru puspiekabes

Temperatūras pārvadāšana

Mēs piedāvājam transporta pakalpojumus, kas pieprasīti starp rūpniecības uzņēmumiem, lielveikalu ķēdēm, mazumtirgotājiem, kuriem pārvadāšanas laikā nepieciešami īpaši temperatūras apstākļi.

ISO standarti

Kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts ISO 9001: 2015 apliecina, ka mūsu pakalpojumu kvalitāte atbilst starptautiskajām prasībām.

PIEPILDIET SAVU MĒRĶI 100% DROŠI UN PĀRLIECINĀTI

Mēs parūpēsimies par jūsu kravu un piegādāsim viņu droši un savlaicīgi

PIEPRASĪT CENU